Fahri Sarıoğlu, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler Tanıtım ve Reklam Bölümü’nden 1997 yılında mezun olduktan sonra, İstanbul ’da medya, reklam ve halkla ilişkiler alanlarında görev yaptı.İlaç firmalarında çalışmaya başlamasının ardından, satış pazarlama, yönetim ve koçluk konularında kendini geliştirdi.Çeşitli şirketlerde   kilit müşteri müdürlüğü, satış müdürlüğü, kurumsal ilişkiler müdürlüğü, görevlerini yürütmüştür.

2013 yılında Eskişehir Anadolu Ünversitesinde, İnsan Kaynakları Yönetim Bölümü’ndeki eğitimini tamamladı. 2015 yılında ise Atatürk Üniversitesi  İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü’nü bitirdi.  İnsan kaynakları ve yönetim danışmanlığı iş kollarında çalışmaya başladı ve farklı sektörlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptı.

Ardem Danışmanlık ve Kariyer Merkezi’ nin kurulmasıyla birlikte, mesleki tecrübe ve bilgi birikimini, eğitim ve kişisel gelişim projelerine aktardı.Mesleki kariyerine İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanı olarak sürdürürken; aynı zamanda uzman olduğu alanlarda eğitimler vermeye devam etmektedir.

1974 doğumlu  Evli ve iki çocuk sahibi olan Fahri Sarıoğlu, Ankara’da yaşamaktadır.  Aile şirketleri, kurumsallaşma, istihdam stratejileri ve satış-tanıtım faaliyetleri özel ilgi alanlarını oluşturmaktadır.

Acquire a strong article from the high quality composing support for being safer out of unable ones own course! Knowledgeable copy writers and even reduced price ranges functioning on your reward. Purchase at this moment custom writing.