1976 yılında doğdum.

İlkokul, Ortaokul ve Lise Eğitimimi; Erzurum’da çeşitli okullarda tamamladım.

1997 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Tiyatro-Oyunculuk bölümünü kazandım.

2001 yılında “Nazım Hikmet’in İvan İvanoviç Var mıydı Yok muydu Adlı Oyunu ile Nikolay Gogol’ün Müfettiş Adlı Oyununda Grotesk Kavramının Karşılaştırılması” adlı tez konusu ile lisans derecesi aldım.

Aynı yıl Atatürk Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsünde Sahne Sanatları programında yüksek lisansa başladım.

Yüksek Lisansta Aldığım Dersler;

Geleneksel Türk Tiyatrosu, Popüler Kültür Popüler Tiyatro, Uyumsuzluk (Absürd) Tiyatrosu, Feminist Tiyatro, Politik Tiyatro, Tiyatroda Tarihsel Öncü Akımlar.

Yüksek Lisans Seminerim;

“Tiyatroda ‘Grotesk’ Kavramı Üzerine Bir İnceleme”

Yüksek Lisans Tezim;

“Geleneksel Türk Tiyatrosu Orta Oyunu Tiplerinin Ferhan Şensoy Oyunlarına Yansıması” başlıklı yüksek lisans tezi ile yüksek lisans derecesi aldım.

Güzel Sanatlar Fakültesi, Deneme Sahnesi Topluluğunca hazırladığımız; Memet Baydur’un yazdığı Pınar Aras’ın yönettiği “Kamyon” ve Oldrich Danek’in yazdığı Hakan Alkan’ın Yönettiği “Savaş İkinci Perdede Çıkacak” adlı oyunlarda oyuncu olarak görev yaptım.

2001 yılında Erzurum Devlet Tiyatrosu’nda Mezun Sanatçı olarak göreve başladım

2005 yılında Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünün açtığı Sanatçı sınavını kazanarak Erzurum Devlet Tiyatrosuna Sanatçı olarak atandım.

Melek gibi bir eşim, Deniz kadar güzel bir kızım var.

Searching for a quick plus absolutely sure option into a thesis composing obstacle? Have reputable crafting provider right here. Top notch, rapid finishing, well timed interaction online proofreading.